Corporate

Corporate

About Us

HerAda Grup ; Medikal,İlaç ve Kozmetik alanlarında tıp dünyasının profesyonellerine, “en yeni teknoloji ve ürünleri” ulaştırma hedefiyle kurulmuş, İstanbul merkezli bir Sağlık Teknolojileri şirketidir.

HerAda Grup Sağlık Teknolojileri,İlaç ve Kozmetik San. Ve Tic. Ltd. Şti, 30 yıllık İlaç,Kozmetik,Medikal ve Cerrahi Ürünler branşlarında ki tecrübelerini bir çatı altında toplamış genç ve dinamik bir yapıya sahiptir.

HerAda Grup, hızla gelişen sağlık sektörüne, uzun vadeli, kalıcı, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla, alanında lider olmak misyonuyla yola çıkmıştır. Kuruluşumuzdan bu yana, başlıca faaliyette bulunduğu sağlık sektörünün insan sağlığı ve hayatı açısından taşıdığı öneminin bilinci ile kalite, süreklilik, ulaşılabilirlik, şeffaflık ve güven temel ilkeleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Kurulduğu günden bu yana sağlık teknoloji dünyasındaki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’ye getiren HerAda Grup’un çalışmaları bu yönde tüm hızı ve coşkusuyla katlanarak devam edecektir.